Vinçotte ve světě

Globální pohedd, lokální aktivity

pho_vliegtuigPracovníci Vinçotte International jsou na nejvyšší technické úrovni, vyhledávají nové možnosti na celém světě. V první fázi jsou to belgický odborníci, který školí místních techniků, ti se později, v druhé fázi stávají plně samostatnými. Nemusíme poznamenat, že podpora a převod know-how stále pokračuje.

 

Škála služieb, poskytovaných v Holandsku je najméně tak široká, jako v Belgii. Italská dceřiná společnost provádí již více než 20 let testování, kontrolu, poradenství a certifikaci v severoitalském kovoprůmyslu. Následně, jsme na naše evidentní úspěchy v maďarském automobilovém průmyslu, otevřeli v roce 2002 v Budapešti vlastní pobočku. Vinçotte Hungary pomáhá jako partner místním společnostem při dosažení a udržení bezpečného, kvalifikovaného statutu. Okruh našich aktivit se stále rozšiřuje i ve Francie.

V zemích Perského zálivu si Vinçotte získal renomé spoluprací při výstavbě a hodnocení rozvodů nafty. Petrochemie však není jediná naše aktivita v této oblasti. V současnosti každý taxík nese označení "ISO 9001 certifikované Vincotte-em". V Spojených arabských emirátech pracuje víc jak 100, v Ománu více než 200 našich inženýrů a techniků ve funkci bezpečnostních kontrolorů.

Severoamerické dceřiné společnosti založili v roce 1980 Vincotte v Houstonu v roce 2000 v Detroitu. Vedle petrochemie se naše činnosti rozšiřují především v automobilovém průmyslu.

Vinçotte nemohl zapomenout ani na Japonsko. Naše společnost je již více než 30 let spolehlivým partnerem japonského automobilového průmyslu, přesněji co se týče aut vyvážených do EU (evropské otypovanie). Nedávno otevřel Vincotte brány v japonské Nagoyi a rozšiřuje své činnosti i pro jiné oblasti.