Hodnoty Vinçotte

Odbornost napříč všemi oblastmi

pho_diensten2Nabídka služeb Vinçotte je jak v oblasti kvality a bezpečnosti tak i v životním prostředí natolik široká, že bez přehánění můžeme tvrdit, že Vinçotte disponuje vynikajícími odborníky ve všech oblastech činnosti. Jednotlivci i multinárodnostní společnosti se mohou se stejnou důvěrou spoléhat na naše služby.

Vinçotte jako 'Dodávatel globálních řešení' je schopný najít řešení na každý problém. Know-how společnosti je založené na více jak 100-letých zkušenostech a pokrývá přes 130 specializovaných služeb. Více než 800 inženýrů a techniků garantuje Vámi požadovanou kvalitu, kterou si Vaši partneři zaslouží.

Strategie Vinçotte: v mezinárodním prostředí uspokojit nejen současné ale i budoucí požadavky. Klikněte na příslušný odkaz a prohlédněte si naše služby, v případě speciálních požadavků nás neváhejte kontaktovat e-mailem, abychom mohli odpovědět na všechny Vaše případné dotazy.

Co mají následující věci společné: nukleární zařízení, balení ovoce a zeleniny, auta dovezená z Japonska, ZOO v Antverpách, větrné generátory elektrické energie a koše na sběr psích exkrementů?

Správně ! Know-how společnosti Vinçotte.