Naše laboratorní činnost

Jedna z nejsilnějších konkurenčních výhod společnosti VINCOTTE je investice do výzkumu a inovací zaměřených na zlepšování kvality, bezpečnosti a životního prostředí. Vzhledem k více než 3000 m2 výzkumných a testovacích prostor, kterými skupina VINCOTTE disponuje, nabízejí laboratoře plně integrovaný rozsah technických služeb zaměřených na testování produktů, materiálů, zařízení a strojů.

Mnoho technologických řešení vyvinutých v laboratořích společnosti jsou natolik specifické, že nové normy byly vypracovány na základě nich. Tyto poznatky jsou převedeny do služeb, které jsou využívány celosvětově ve všech odvětvích činností.

Laboratoře Vám též nabízejí možnost certifikace vašich výrobků. Díky nezávislému statutu naší společnosti, získáte přidanou hodnotu pro validaci Vašich produktů a to zejména v oblastech, kde bezpečnost hraje klíčovou roli.

Touha po zlepšování, důvěra, trvale dobrá pověst a inspirace jsou hesla korespondující s prací v našich laboratořích. Máme rozsáhlý tým dynamických techniků a inženýrů zajišťující dosažení těchto cílů.

 Díky našim multidisciplinárním poznatkům Vám naše laboratoře zaručí nákup flexibilních služeb pro vývoj, organizaci a realizaci kvality, bezpečnost testů a měření.

 Pokud hledáte konkrétní služby, které nelze nalézt na našich webových stránkách, neváhejte nás kontaktovat. Jsme vždy připraveni nabídnout další pomoc a jít vstříc novým výzvám!